| georgianna a întrebat:

Se poate pune calendar si ora in wordpress? La calendar sa apara data in care suntem nu in care s-a facut postarea... Daca da cum?

1 răspuns:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Intri pe blog si dai in stanga la "Aspect" si dupa la "Widget-uri" si acolo mai multe, de ora nu stiu, dar calendar merge. Aaa si dupa ce ai gasit sa scrie "calendar" o iei de acolo cu mouse-ul si il muti in dreapta. Sper sa te descurci, daca nu lasa id pe privat si te mai ajut eu.