| denisa402 a întrebat:

Se poate pune parola la un folder din calculator? daca da, cum? dau funda pentru cel/cea e imi explica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sckipper a răspuns:

Iti trebuie un program ca sa faci asta, eu am incercat sa fac asta din windows si nu am reusit.Programe gasesti o gramada, dar eu folosesc Folder Lock

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

File and folder protector (sau File Folder Protector), FolderGuard (sau Folder Guard)

| Tsunade99 a răspuns:

DA, e un program.

| denisa402 explică:

Deci e un program? sau cum? sa inteleg si eu.big grin

| massanaconda a răspuns:

Cel mai simplu de folosit si are multe optiuni - http://www.fileshare.ro/27824499360.1

| ursulet1 a răspuns:

Buna! Eu folosesc Folder guard. Este foarte bun.