| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Se poate sa se vada istoricul internetului pe stick? M-a intrebat o prietena si i-am raspuns ca nu stiu, si chiar vreau sa o ajut. Fundita (: * stick = wireless *

2 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Hmmm...nu se salveaza pe stick, daca la asta te referi. ramane in calculator salvat in browserul care l-ai folosit ( mozilla, internet explorer etc.). Stick-ul wireless doar iti face legatura la net, dar pe el nu ramane salvat nimic.

| 220V a răspuns:

Eu cred ca da il copiezi si il transferi pe stick, ii simplu