| gabytza9914 a întrebat:

Heii TPU am o problema eu plac un baiat si pritenele mele mi-au spus intreaba-l daca are prietena si poate poate dar nu stiu ce sa fac l-am intrebat daca are si a spus ca are dar cred ca a fost o gluma ca sa vada ce zic eu nu i-am raspunS va rog ajutaȚima CEL MAI BOON SFAT FUNDIȚA

3 răspunsuri:
| RoxXxiIi a răspuns:

Spune-i' ca l-ai intrebat pentru o prietena.devil Si o sati zica sigur daca da sau nu. Si daca te place o sa ia si maxim.happy Funda?

| Geoxu a răspuns:

Eu greu cu baietii astia laughing! Pai thinking, Dc sa nu risti sa ii spui ca il placi?! Incearca sa aflii de la prietenii/prietenele lui daca chiar are girlfriend! Vorba lu` : jerrygabrielle... baieti sunt o gramada! laughing

| jerrygabrielle a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ca il placi... daca si el te place bine daca nu nu'i nimic baieti sunt cu nemiluitabig grin