| sincer a întrebat:

Se poate sau exista un program ca sa pot lua doar melodia dintr-un videoclip, sau sa transform din video in MP3?
Va rog sa ma ajutati daca stiti ceva.

Răspuns Câştigător
| adrian_6103 a răspuns:

Ciao :cauta aici, Free YouTube to MP3 Converter - Download bafta

4 răspunsuri:
| alexH a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/
Le transformi in mp3 direct de pe site.

| bebitza_3258 a răspuns:

Daca melodia e de pe youtube stiu eu big grin. YOUTUBE DOWNLOADER happy. e super fain programu si e si foarte simplu. happy

| western a răspuns:

Cu acest addons pentru Firefox poti descarca melodii dupa youtube in orice format https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/13990/.