| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sau nu să vizualizez cine mi-a vizitat profilul de facebook?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Ce mai vezi tu pe acolo ca se poate nu sunt aplicatii adevarate. Fake.

| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate! Păi ce ar urma sa ne certam ca de ce si pentru ce.

| sufletsel a răspuns:

Nu e un lucru foarte cert si demonstrat dar se presupune ca atunci cand intri pe profil primii 6 prieteni care apar acolo sunt cei care au vizualizat profilul tau!

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Din păcate mi se poate vizualiza cine ți-a văzut profilul. Există un program, dar e vrăjeală.

| tlaura a răspuns:

Nu happy

| DubstepQueen a răspuns:

Nu se poate.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Sunt sigura ca nu se poate.

| Cosmina33 a răspuns:

Buna.winking Din pacate nu se poate vedea, iar de asta sunt sigura. Tu te referi la aplicatiile alea care iti spun dar alea sunt doar jocuri. oh go on

| marianbogdan a răspuns:

Din pacate nu se poate... cei care spun ca se poate ca exista o aplicatie acea aplicatie este virus. deci nu te sfatuiesc ce te sfatuiesc este ca tu sa-ti setez facebook ul astfel incat sa doar cei care ii ai ca prieteni sa poata vizualiza profilul tau.