| antonius74 a întrebat:

Se poate schimba un calificativ dat? daca da, cum? multumesc!

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu poti, dar ii poti trimite un mesaj omului sa ii comunici schimbarea. Mie mi s-a intamplat, am dat "stupid" din greseala, mi-a alunecat mouse-ul si mi-am cerut in privat scuze. TigergeridAlan, asa e, nu inseamna mare lucru pentru tine sau pentru mine, dar e posibil sa insemne pentru cel care primeste. Sunt oameni pe site care pun pret pe aceste calificative si atunci, mai bine clarifici. Desigur, antonius, nu stiu daca te refereai la cazul in care ai dat un vot de inteligent si ti-ai dat seama ce prostie spusese omul de fapt...

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Este imposibil. Voturile nu prea au valoare, nu te alarma asa. Odata ce ai votat stupid sau inteligent asa ramane.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu se poate schimba nimic, asta e situatia se mai intampla...

| MisterKat a răspuns:

Nu se poate face asa ceva(din cate stiu eu. din 5 luni de experienta pe acest site.)

O seara buna!

Daniel.

| antonius74 explică:

@psiholoaga
nu, am dat pe inteligent si mi-a alunecat mouse-ul si a dat in stupid si am remarcat cand era deja prea tarziu, la o intrebare despre un abces dentar, acum vreo 2 saptamani (nu mai stiu exact). multumesc la toti pentru raspunsuri!

| aysun a răspuns:

Cam in aceeasi dilema sunt si eu. Exista multi retardati pe TPU care voteaza multe raspunsuri ( nu numai la mine) cu stupid si nefolositor, pe cand acel raspuns chiar nu e stupid, sau uneori este ironic, sarcastic.
Dar ce sa facem, romanul sta cam prost la acest capitol.

| emy a răspuns:

Buna, Antonius74! Eu am dat din greseala stupid, dar apoi am dat inteligent. Apoi am dat click acolo unde scria stupid si s-a anulat.Prin urmare, a ramas calificativul inteligent. dar, daca nu poti, trimite persoanei respective un mesaj, in care ii ceri scuze pentru ce s-a intamplat, si ii spui ca nu acela e calificativul pe care ai fi vrut sa i-l dai.

| lili24 a răspuns:

Daca chiar vrei sa schimbi votul poti s-o faci indirect. Adica ii explici persoanei pe privat ca de fapt tu ai apreciat raspunsul dat de ea, dar de fapt ai notat pe altcineva care nu avea un raspuns atit de concludent sau poate inteligent la intrebarea respectiva. Asta doar ca sa fi tu impacat sufleteste. Sa stii ca si eu am patit asa, dar cei de la TPU "te imping de la spate" sa dai calificativele, adica dupa 2-3 zile iti trimit email sa votezi. Raspunsuri la intrebari il poti primi si dupa 4-5 zile si atunci iti dai seama ca ai votat pe cine nu trebuia. Asta-i politica sitului, nu ne amestecam

| denisa_2911 a răspuns:

Nu. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aici pe site o dată ce ai bifat, este bun bifat.
Nu este reversibil!
Pa, pa.