| Plecatadeparte a întrebat:

Se poate stinge leptopul si de altundeva in afara de start si buton? Am o mare problema.Nu mai pot apasa pe nimic de pe desktop,nici sa restartez, decat daca il sting de la buton.Imi arata la sageata ca se incarca,e cerculetul acela. Nu mai stiu ce sa fac, e blocat tot.
Aveti vreo solutie? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Buna,ai cateva optiuni. Apasa Alt + F4 (inchidere), apasa lung butonul de pornire, daca poti intra in RUN(in start->run, sau apasand tasta windows+ R) si introduci "shutdown.exe" apoi apesi enter, sau, ultima varianta, scoate bateria.

3 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Alt+F4

| Minimalistul a răspuns:

Scoate bateria si cablul de curent si voila e stins

| claudiafrumoasa a răspuns:

Incearca sa apesi in acelasi timp start+L!