| nbghgkj a întrebat:

Se pot descarca cu cablu de date sau prin alte metode mesajele din telefon? urgent happy

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Da, este posibil sa faci un astfel de transfer atat pe cablu cat si prin Bluetooth, spre exemplu.
Ai nevoie insa si de o aplicatie care sa iti faciliteze asta, in mod special functia de back-up si/sau sincronizare ("sync"). Fiecare producator are un software diferit si din cauza asta nu iti pot sugera ceva "general" (dar, daca doresti asa ceva, poti gasi pe Google, la fel cum poti gasi si software-ul producatorului tongue ).

Succes! happy

2 răspunsuri:
| 220V a răspuns:

Da, se pot

| nbghgkj explică:

Am inteles happy mersi