| anonim_4396 a întrebat:

Se pot sterge conversatiile de pe skype? daca da, va rog spuneti-mi cum. si inca ceva la ce foloseste Hide Conversation?

2 răspunsuri:
| Christchen a răspuns:

Salut,da se pot şterge conversaţiile de pe skype.
În primul rand intra pe skype dupa care apeşi cu mouse-ul pe "Recent" iar acolo îti vor aparea toate conversatiile.
Dupa este simplu, selectezi cu click-ul una cate una si apesi butonul "delete" dupa tastatura.
In legatura cu butonul "hide" acesta se foloseşte pentru a ascunde o conversatie.

| Adidas200 a răspuns:

Click dreapta -->Paraseste conevrsatis-->Strege conversatia