| Lindoro a întrebat:

Se potrivește mufa de 3.0 la placa de baza ce are slot-uri numai de 2.0?

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da man!
Ce placa video vrei sa cumperi?
Ce placa de Baza ai?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Absolut nu. Sunt ele identice, dar au marimi diferite. Am incercat, e o diferenta de o juma' de milimetru, si tot nu intra.

| DamianCS a răspuns:

Absolut. Sunt identice.

| DamianCS a răspuns:

Nu vă mai dați în spectacol. Toate USB-urile sunt IDENTICE. 1.1, 2.0, 3.0, 3.1 toate sunt la fel. Nu băgați omul în ceață. Sunt specialist IT, nu mă contraziceți, vă rog.

| darrio2007 a răspuns (pentru DamianCS):

Esti tare, fratie!

| DamianCS a răspuns (pentru DamianCS):

Și când zic că sunt identice, mă refer strict la dimensiune. Normal că nu-s identice la vitezele de transfer!

| K0sti a răspuns (pentru DamianCS):

Da de unde stii ca e vorba de USB, ca nu scrie nicaieri asta?

| Black_Stremis_1972 a răspuns:

Se potriveste un hydrant intr-o cana? ar trebui sa intre cat de cat, dar la mine s-a stricat mufa dupa cateva saptamani