| alexxandru a întrebat:

Sfatuiti-ma si pe mine, care e mai bun, Nokia 6500 slide sau Nokia 6600 slide?
Din cate am vazut pe youtube parerea mea ca Nokia 6500 slide, dar, dac se poate sa ma sfatuiasca cineva care stie, are, sau a avut, sau lucreaza in domeniu?!

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna, eu iti zic ca nokia 6600 este mai bun si in plus arata si mai bine dar mai uitate o data si propuneti care este mai bun.
ByehappyElly

2 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

In locul tau as alege un 6600 slide!

| annz a răspuns:

Eu am nokia 6500 slide... mi se pare minunat... nokia 6600 ( iti spon ca si eu eram inneunita dupa el ) - da` cand am mos la magazin sa il iau... mi s-a parut cam mik. nokia 6500 slide e un pic mai mare. la scl toti cum m`au vazut cu telf astah au innebunit. mai ales baietii blushing