| Christie a întrebat:

Da... sims 3...
Am inca o intrebare in legatura cu asta.De ce?
Pai...
Ce versiune de sims 3 (ma refer la update-patch) trebuie pentru a instala sims 3 world adventures?
Mie imi da eroare...si nu prea stiu de ce.Sincer.
Si m-am gandit ca e din cauza versiunii.
Si am mai auzit ca SIMS 3 RAZOR 1911 e mai bun decat SIMS 3 RELOADED. E adevarat? Ar trebui sa-l schimb? confused

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Dezinstalează versiunea de Sims pe care o ai, indiferent dacă ai razor sau reloaded. Downloadează Sims 3 RAZOR şi instalează-l, nu îi fă niciun update, apoi instalează sims 3 world adventure.

7 răspunsuri:
| Christie explică:

@ anonim: Nu l-ai luat cum trebuie.Nu s-a downloadat calumea.Nu stiu ce sa zic, dar incearca sa-l mai iei inca o data.Sau,daca tot nu iti merge, mai bine cumpara SIMS 3 original, si apoi toate expansion-urile iti vor merge ca la carte(chiar daca expansion-urile sunt piratate.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sims 3 razor si imi da eroare la dezarhivare...stie cineva ce tb sa fac pls?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razor-ul e mai bun.Si ca sa-ti mearga world adventures trebuie sa ai sims 3 updatat.eu am si world adventures si e foarte tarebig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sims 3 world atventures iti da eroare pentru-ca nai bagat ceva care trebuia sa fac el singur prin singur ma refer la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intru in sims 3 imi arata o eroare close the program in genu asta ma poate ajuta cineva l-am inst de o gramada de ori? plzzz

| AuRevoirSimone a răspuns:

Razor-ul e mai bun.Si ca sa-ti mearga world adventures trebuie sa ai sims 3 updatat.eu am si world adventures si e foarte tarebig grin!