| anonim_4396 a întrebat:

(sims2)Cum pot marii bugetul unei familii cand sunt in sat pentru a-mi cumpara o casa mai scumpa de 20, 000 dolari primiti la creeare unei familii? Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| Miuriel_7546 a răspuns:

Cumperi o casa mai ieftina, bagi codul de bani: "motherlode"
Fara ghilimele
Apoi ii scoti afara din casa si cumperi casa pe care o vroiai happy
Succes!

| caroline27 a răspuns (pentru Miuriel_7546):

Cum se scot din casa?

2 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Pai poti sa ii pui sa munceasca happy si cand faci familia poti sa faci maximul de persoane pentru ca, cu cat sunt mai multi cu atat primesti mai multi bani happy succes