| TheHunter a întrebat:

Slaut TPU!
Va rog, ajutor!
Ce ziceti de procesoarele second hand de pe situl:http://www.pluspc.ro/procesor-pentium-2800mhz-p-2228.htm l
Pentru ca vreau sa i-mi iau un PROCESOR PENTIUM IV 2800MHZ.
Credetei ca are vreo problema pentru ca nu vreau sa-mi iau unul nou pentru ca sunt cam scumpe si vreau sa i-mi mai cumpar si memorii RAM.
Apropo de memorii RAM i-mi puteti zice daca de pe acelasi site cu produse second hand pot sa cumpar?
Deci, in concluzie vreau sa stiu daca pot avea incredere in prdusele second hand de pe acest site pentru ca nu sunt oferte de la oameni este un site ca oricare altul doar ca cu produse second hand.
Si un ultim lucru:conteaza ce fel de procesor e adica daca e AMD sau Intel sau NvidiA deci daca pot lua oridecare de exemplu acela pe care vi l-am aratat.
Va rog ajutati-ma pentru ca am mare nevoie!
Funda!, Si scuzati daca e gresita categoria!

1 răspuns:
| NAMOLOS a răspuns:

Acest procesor este refurbished nu este second eu zic sa mergi pe mana lor si eu am mai cumparat, bafta