| Celcestietot a întrebat:

Slautare! Ma pricep totusi la programe de editat si as dori sa va intreba daca exista vreo posibilitate de a cumpara licenta pe viata pentru Photoshop, nu de la luna la luna, acel abonament. Este posibil asa ceva?

8 răspunsuri:
| Delcatty a răspuns:

Din pacate nu, dar poti plati anual si nu de la luna la luna.
Sursa: https://www.adobe.com/products/photoshop/pricing-info.html

| Celcestietot explică (pentru Delcatty):

Ok. Am gasit de la luna la luna https://www.adobe.com/creativecloud/plans.html#, minimul de 10 dolari.

| Delcatty a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai da, dar tu ai intrebat ce sa faci sa NU platesti de la luna la luna, iar eu ti-am raapuns.
Eu pot sa iti zic cum sa il ai pe gratis, dar incurajarea pirateriei e interzisa pe TPU, deci...

| Celcestietot explică (pentru Delcatty):

Dar ar oferii toate instrumentele (tool-urile) in versiunea gratis?

| Delcatty a răspuns (pentru Celcestietot):

Le ofera.

| DanielDanny a răspuns:

Ce aiureala! Credeam că poți să cumperi CD-u și îl ai pe viata. Pai da, altfel cum sa continue sa își face profit, le ia bani lunar la oameni...

| Celcestietot explică (pentru DanielDanny):

Daca era asa, dadeam si 300 de dolari ca sa il iau laughing.

| BankousliMahmoud a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca lucky patcher te va ajuta cauta pe google si vezi daca te ajuta Mult noroc