| AlexSFX a întrebat:

Slutare TPU! Am si eu o problema cu steam trade.Nu pot sa fac nici un trade cu nimeni si imi apare aceasta eroare You cannot trade with AlexSFX because you recently had all your trade offers cancelled.Va ro ajutati-ma, dau funda.Scz de categorie.

Răspuns Câştigător
| DaNtee a răspuns:

Salut, am patit si eu acelasi lucru deoarece am anulat multe oferte de trade.In cazul meu, si-a revenit in 7 zile si presupun ca e un fel de 'trade ban' dar nu-ti fa griji, in cel mult 7 zile ar trebui sa-si revina.

| AlexSFX explică (pentru DaNtee):

Ok, o sa astept si o sa revin cu funda atunci.

1 răspuns: