| geaninna a întrebat:

Sony Ericsson Xperia Neo-V sau HTC Wildfire S?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Neo v de departe. Nu se observa, erau teoefoane total diferite. Ecran mai amre la Sony, mai clar, camera mai buna, inregistrare hd. Legat de performanta, HTC nici nu se compara, deoarece proc de 1 ghz de la son y este de o generatie mai noua fata de cel de 600 mhz de la HTC, altfel spus, nu cred ca generatia de la HTC dusa la 1.2-1.3 ghz face cat 1 gh zde la Sony. In jocuri e mai bun tot Sony, deoarece are un gpu mai bun.

2 răspunsuri:
| Ic3Heart a răspuns:

Neo-V (e sexy big grin) si are si performante mai bune ca wildfire-ul: procesor 1GHZ vs 600 mhz, display bravia (LED), camera de 5mb care filmeaza hd, iar interfata de pe Sony erricson este mai prietenoasa decat sense-ul de pe HTC, detin unul si sunt incantat de el.

| sorin100 a răspuns:

Sony Ericsson e mult mai bun decat HTC. poti sa te uiti la toate datele tehnice ca sunt mai bune iar forma e mult mai frumoasa