| xt9000 a întrebat:

merita sa dau un HTC wildfire s si un ipod touch 4 8g pe un Sony Ericsson xperia arc s? schimb pe schimb.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna ziua!
Eu zic ca merita!
Am tinut Arc S-ul in mana, l-am si avut vreo 2-3 zile, si pot spune ca este foarte bun!
Se simte foarte bine in mana, ecran foarte mare, procesor bun, camera super..etc!
Totusi..Acel iPod Touch ar valora ceva!
Daca Arc S este intr-o stare buna, cu toate accesoriile, si tie personal iti place telefonul, normal ca da!
Se merita!
Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denis505 a răspuns:

Nup, mai bine le pastrezi, le dai doar daca-s jafuriwinking funda?

| AnastasescuF a răspuns:

Da merita