| alexutzu3000 a întrebat:

Sony Ps3 SuperSlim(500 Gb) sau Sony Ps3 Slim(320 Gb).De Ce? Cel Mai Rapid Raspuns Primeste Funda big grin

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai iesi mai ieftin asa:
ps3 12gb(600 lei)
bracket montare, dar trebuie musai de pe ebay sau amazon, erau si la altex, dar nu mai sunt in stock.: http://www.amazon.co.uk/......B009CV1OVC
si pana cum ai 600 lei+ bracket cu tot cu transport, maxim 700 lei. Si cumperi tu ce hdd de laptop vrei, ca un ps3 super slim 500 gb e aproximativ 1100 lei. Deci raman 400 lei. Cu baniia stia poti sa iei hdd de 1tb fara probleme.
Asta e metoda mai buna, dar e mai complicata.
Strict intre slim si superslim, eu as merge pe slim deoarece unitatea optica este mai ok. La superslim poti zgaraia fara sa vrei lentila. La ps3 slim ai o unitate optica in care nu ai cum sa iti bagi degetele.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Precomanda ps4 de la altex ii numa 1800 si ps3 500gb ii 1200...

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Xbox 360

Răspuns utilizator avertizat
| tavy7405 a răspuns:

Eu zic PS3 SuperSlim de 500gb! costa mai mult dar ai memorie mai mare, este mult mai rapid pentru ca l-am incercat, este mai compact si mai usor de folosit! Eu unul pe acesta l'as alege happy