| alexutzu3000 a întrebat:

Ce accesorii sunt necesare unui ps3 slim, cel mai rapid raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce accesorii te referi?
asa poti sa ai controler, ps3 move, ps3 eye, cabluri rca, audio optic, hdmi, power, volan, telecomanda etc.

| alexutzu3000 explică (pentru sltlp):

Dar este necesara si o statie de incarcare a manetelor?

| TheBlisterExists a răspuns:

Gamepad-uri (manete) si un televizor laughing
In rest nimic. Marea majoritate a pachetelor de pe piata includ tot ce e nevoie cu exceptia gamepad-urilor.

| alexutzu3000 explică:

Dar este necesara si o statie de incarcare pentru manete?

| sltlp a răspuns (pentru alexutzu3000):

E mai mult optional. Simplu, poti incarca folosind un cablu de date. Asa statie de incarcare gasesti atat pentru manete cat si pentru move.

| alex142003 a răspuns:

Pusca, pistol