| Nesquik123 a întrebat:

Sony xperia e. este un telefon bun merita banii? Daca nu are camera secundara pe el o merge skype?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E un telefon bun, si da ruleaza skype pe el. Posibil la functia video sa foloseasca si el camera si sa nu va vedeti simultan cand vorbiti, dar pentru text si audio pe skype e excelent.

| einsteinchen a răspuns:

Cred ca pretul te indeamna sa-l cumperi. Telefonul are Android 4.1 care s-ar putea sa se miste destul de greu pe un procesor de doar 1 GHz.

Skype nu are nimic de-a face cu camera secundara DECAT daca vrei sa faci apel video. In acest caz trebuie sa ai o conexiune internet foarte buna/rapida, altfel nu vei reusi.