| anonim_4396 a întrebat:

Sony xperia x performance are cea mai buna camera din lume?

http://m.emag.ro/......D67JN2BBM/

Isi merita banii?

Ati alege iphone 7 in loculul lui?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia breh un aparat foto pentru poze. Telefon Philips Xenium ftw! Are lanterna, ma tine bateria peste 10 zile cu doua SIMuri active, viata... si e doar vreo 100 RON. tongue

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sint o gasca de telefoane cu senzorul ala Sony de 23 MP. Daca iei telefonul pentru facut poze...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Poze vreau sa fac...
Htc 10 si Samsung sunt prea mari.

https://www.dxomark.com/Mobiles cel putin aici e printre cele mai bune alaturi de Samsung si HTC.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Tocmai am terminat o rata si ma gandeam sa imi iau ceva pentru poze.
Am vazut niste aparate dslr calumea. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, un DSLR sau un mirrorless, nu telefon. Ai terminat o rata si vrei sa iti legi de git alta?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia breh un aparat foto pentru poze. Telefon Philips Xenium ftw! Are lanterna, ma tine bateria peste 10 zile cu doua SIMuri active, viata... si e doar vreo 100 RON. tongue

| bogdan12321132231 a răspuns:

Daca vrei sa faci poze ia ti un Nikon mid range si o sa vezi diferenta, nu se compara cu nici un telefon