| anonim_4396 a întrebat:

Sp si mie v-a rog niste amintiri happyDe acelea care se scriu in oracole

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Amintirile din oracole sunt demodate.Formuleaza mai bine cateva ganduri personale. Daca nu te descurci, cauta o maxima sau un citat celebru adecvat situatiei.

| buburuzAndreea a răspuns:

Sa ai curajul sa spui DA
Sa ai curajul sa spui NU
Si-n fiecre clipa grea
Sa ai curajul sa fii TU.

Eu nu cred ca sunt neaparat demodate, depinde de fiecare.

| Elena9328 a răspuns:

Amintirile se uita si dispar, timpul trece si se pierde, visele se distrug si nu vor mai fi niciodata la fel.
Bate vantul tare crengile se rup eu inchid caietul si incep sa plang
Pe masuta mea de brad, stau cu capul aplecat, aplecat si pus pe ganduri cum sa -ncep aceste randuri.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare, Acum nu`ti convine, Dar incet...incet calc pe urnele tale, Si acum vezi si uh ca indiferenta doare...

| CaTaLyNaA99 a răspuns:

Pe banca de la sckoala am gasit o portocala si pe coaja ei scria te iubesc nu ma uita!

| Loryloricika a răspuns:

Trandafir rosu deschis
Sarut ochii cui a scris
Si gurita cui citeste
Nu mai daca ma iubeste