| Smiley923 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site de unde pot sa iau aplicatii(gratis) pentru nokia 5800 XPressMusic. Cel mai bun raspuns-Funda-

Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Www.mobile9.com

3 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Gheorghe

| bulfyvio a răspuns:

Zedge sau ovi cauti aplicatii pe google sunt o gramada dar nu merg toate, stiu din proprie experienta, tot 5800 am

| Smiley923 explică (pentru bulfyvio):

Stiu pentru ca sunt unele car nu merg in Romania, si la Ovi ai nevoie de internet pentru aplicatii, iar eu am spus gratis.Mai sus un utilizator mi-a dat un site bun ti-l recomand si tie!