| dolyan a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog mult cu ce program pot transfoma un fisier pdf intr-unul doc(word), pentru a-l edita?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pdf to doc converter, daca dai o cautare gasesti mai multe site-uri de unde sa-l descarci. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| tutorialevideo a răspuns:

Salut vizioneaza www.tutorialevideo.info poate dai de un tutorial

| Ale_8242 a răspuns:

Scrie pe google convert pdf to word si este un program acolo unde incarci documentul in pdf, il converteste in word si ti'l trimite pe mail happy