| 乔治 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot pe odnoklasniki sa-mi schimb numele meu sa fiba numa dintr-o litera de exemplu numele meu sa fiba X ori ceva de genu asta ce cod trebuie sa scriu

3 răspunsuri:
| roxamd a răspuns:

Buna ca sa schimbi numele pe odnklasniki e f usor, deci dai click pe numele care il ai tu acum, si o sa vezi unde scrie modica numel si acolo bagi ce nume vrei, sper ca ti-am fost de ajutor.

| adrianD43 a răspuns:

Salut dai clic pe numele tau si apoi tastezi Редактировать личные данные daca e in rusa, dar daca e in romina editeaza profilul si pui ce nume doresti tu.

| 乔治 explică:

Cum sa schimb numele stiu dar nu-s tiu cum sa pun un smail in loc de numele meu sa fiba numa smailu fara nume ca am vazu la mai multi utilizator asa ceva