| RaVuL a întrebat:

Vreau si eu driveru de la Intel 82801eb ich5 - ac'97 audio controller! Nu il gasesc nici unde frate si ce am gasit se instaleaza si pe la jumate se restarteaza pc!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce placă de bază ai și ce Windows vrei să folosești?

| RaVuL explică (pentru DeyCj):

Windows xp sp 3 si placa de baza nu stiu ...situ ca incepe cu American Megatrends!

| RaVuL explică (pentru DeyCj):

Windows xp placa de baza Asus P4P800 VM/S am driverul dar se restarteaza pc cand instalez driverul

| DeyCj a răspuns (pentru RaVuL):

E normal ca să se restarteze că trebuie să se configureze.Am prins așa ceva la driverele de imagine de ati, de exemplu, dar după restart setup-ul continuă în automat.Deci lasă-l să își facă treaba. Dacă vezi că nu se instalează atunci ia legătura cu mine.Succes

| RaVuL explică (pentru DeyCj):

Nu continua!

| RaVuL explică (pentru DeyCj):

Dar acum am alta problema:

Cand deschid pc imi da errorile urmatoare CMOS Settings Wrong
CMOS Date/Time Not Set
Chassis Intruded!
Fatal Error....System Halded
si acum dimineata cand am pornit pc nu mai imi da nici o erroare...aseara imi dadea eroriile astea. acum nu mai porneste deloc...il aprind si se blocheaza atunci cand imi arata logoul de la placa de baza Asus