| WILFIX a întrebat:

Spuneti-mi va rog o programa cu ajutorul careea poti redacta vidio
Poti adauga acel " piiiiiiiii" la cuvintele necenzurate happy, si multe alte
obtiuni

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Xizt fără intentia de a te injosi iți recomand să inveți să scrii sau să fii atent când scrii.

Per ansamblu asemenea editari se fac manual editand filmul si ai nevoie de un soft de editare video si ceva plugin-uri. Un astfel de soft ar fi CyberLink sau Corel VideoStudio sau Adobe Premiere. Care costa pe la 100 de dolari si la care trebuie sa mai si stii sa lucrezi.

Succes.