| myky75 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie, de ce a-mi apare o notificare cand vreau sa intru pe google chrome (antr-un chenar de 10cm/5)an care a-mi spune:" inposibil de deschis corect profilul tau, cateva functionari ar putea sa nu fie disponibile.Verifica daca profilul exista si tu esti autorizar sa citesti sau scrii relativele continuturi" am tradus eu din italiana deoarece am meniul an italiana.Si pana ce nu apas pe ok sau pe x-ul acelei notificari nu se deschide brouserul.An internet explorer nu-mi apare.De doua zile mi-a aparut problema asta si nu stiu cum sa scap de ea, am reinstalat chrome si nimic. Multumesc mult! Funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Chiar nu imi pot da seama ce poate fi.Doar sa incerci sa reinstalezi windowsul.Trimite un mesaj pe privat lui neluL.Il gasesti in Comunitatea.Rank 1.Se pricepe.M-a ajutat si pe mine in cateva probleme.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu ai cont pe Google.Desi nu are importanta asa ceva.

| myky75 explică (pentru darrio2007):

Acum am vazut la impostazioni an google chrome ca nu are si nici nu pot sa pun motor de cautare, cred ca de aia a-mi apare acea fereastra si pana nu apas pe ok sau x nu deschide nici o pagina, an coltul din stanga sus unde ar trebui sa fie motorul de cautare a-mi apare doar cerculetul care se anvarte antruna ca si cum ar cauta. As putea face o poza sa v-a arat mai bine dar nu stiu unde sa o postez ca sa o puteti vedea.

| darrio2007 a răspuns (pentru myky75):

Mi-am dat seama ce vrei sa spui.Vezi la cele 3 bare orizontale din dreapta sus.Acolo sunt setarile pentru Chrome.Intra la Instrumente si sterge datele de navigare.Bifeaza tot ce iti apare in acea lista.

| myky75 explică (pentru darrio2007):

Nu s-a schimbat nimic nu are, si nu pot sa-i pun motor de cautare.Am dezactivat ceva fara sa stiu, nu-mi dau seama.Am intrat la impostari, motor de cautare iar acolo lista-i goala iar cand dau sa adaug nu se schimba nimic nu m-a lasa sa scriu

| myky75 explică (pentru myky75):

S-a rezolvat, dezinstalare completa si reinstalare, functioneazaaaa! Mersi

| darrio2007 a răspuns (pentru myky75):

Imi pare bine ca te-am putut ajuta.Chiar daca indirect.

| darrio2007 a răspuns (pentru myky75):

Chiar nu imi pot da seama ce poate fi.Doar sa incerci sa reinstalezi windowsul.Trimite un mesaj pe privat lui neluL.Il gasesti in Comunitatea.Rank 1.Se pricepe.M-a ajutat si pe mine in cateva probleme.