| AndreeeexD a întrebat:

Am reinstalat windowsul. Apoi am instalat Skype. Am intrat pe el si dupa cateva minute o aparut o fereastra cum ca nu stiu ce o facut ca Internet Explorer " to run slow". Apoi dupa ce apas sa vad profilul unei persoane observ ca atunci cand dau click se aude ca si pe Explorer cand intri, cauti, dai in fata, inapoi etc si se si blocheaza uneori. Ce as putea face sa nu se mai blocheze? A dah... si eu folosesc Google Chrome...

1 răspuns:
| PwNZ a răspuns:

Ai toata driverele instalate?
Poti seta google chrome ca implicit, iar tot ce se va deschide apoi va fi in chrome.
Totusi iti recomand mozzila, e mult mai easy, se misca mult mai repede+ca ai multe tools instalate