| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Am dat reset to default settings la google chrome pentru ca aveam multe reclame si nu mai puteam sa scap de ele, si acum la Facebook nu mai vad cate notificari sunt sus pe bara sau nu mai aud acel sunet de la Facebook cand primesti o notificare, mentionez ca toate setarile de la notificari sunt ON

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Cred ca vorbesti de varianta pentru Desktop.
Ai capatat virusi de vorbesti de reclame?
Oricat ai vrea, daca ai capatat un virus in Chrome, nu il mai poti repara. In acest caz, iti recomand un clean install si scapi de toate problemele fara a te complici prea mult.
Daca este o problema din Chrome si nu cauzata de virusi, dezinstaleaza-l si verifica din nou, iar daca nu, clean install-ul este tot o optiune.