| razadesoare_3279 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un site de invisible care sa functioneze, in ultimul timp am observat ca nu mai merge niciunul? oare de ce? daca stiti vre-unul care sa mai functioneze corect, spuneti-mi si mie
merci

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
http://detectinvisible.com/, testat
nu stocheaza date, nu spam, nu nimic.
bafta

| nevermint a răspuns:

Daca te referi la messenger iti sugerez sa nu mai intrii pe acest tip de sait pentru ca eu un spy (gen virus) cel mai bun monitor invisible oentru Messenger e insusi Yahoo mail- intri in adresa ta de yahoo cauti My Yahoo si activezi optiunea chat. trebuie sa stiii ca acolo chiar daca cei de pe mes sunt invisible la tine vor aparea ca sunt online. Atentie daca folosesti si mail-yl si mes-ul se poate ca unul din acestea doua sa se deconecteze.

| Furculingură a răspuns:

Asta e cel mai bun la ora actuala, 90% arata bine.

http://zumzet.net/

| Christinne8 a răspuns:

Pulso.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema cu serverele de la yahoo, mai ai rabdare ca o sa-si revina.Pana atunci mergi pe Facebook, acolo intimitatea are mare pret, probabil de asta ne si vand astia secretele.

| tyger a răspuns:

Www.Ystatus.ro functioneaza perfect!

| Deeadewa a răspuns:

Buna! www.invisibleyahoo.ro este un site care merge foarte bine. fundita:):)?