| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un site pentru a scana statusul(invizibil)la messenger? Am incercat o sumedenie de astfel de siteuri dar pe nici unul nu aparea corect(apare numai ONLINE și OFFlINE), chiar si atunci cand acea persoana era cu adevarat pe invisible.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Http://www.invisible.ro/
Merge garanat, testeaza-l si nu o sa fii dezamagit.

| Kesariona a răspuns:

Http://www.ydetector.com
LA mine merge :)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Acesta: http://detectinvisible.com/
iti arata cand o persoana este ONLINE, OFFLINE si cand este pe INVISIBLE.Eu asta in folosesc si merge.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa

| WR104 a răspuns:

Nu o sa iti zica pe nici un site ca e e invizibil ci o s aiti zica daca e offline sau online. online insemndand ca e pe invizibil atat timp cat nu o vezi in lista.

| Upz0r3 a răspuns:

Da stiu eu http://www.ydetector.ro/ funda te rog?

| 4AtAcK a răspuns:

Http://www.invizibil.net/#verifyId

aici merge 100% primesc funda :D?

| PiluLă a răspuns:

Ascuns.ro mergehappy

| klaudytza a răspuns:

Pe invisible.ro si plzzz fundytzzzzaaaaaa

| madistrez a răspuns:

Www.infoid.eu - eu pe asta il folosesc, merge mereu si nu iti retine nici id-ul cand te cauta cineva, deci nu risti sa te trezesti ca te deranjeaza tot felul de. persoane

| madistrez a răspuns:

Incearca www.infoid.eu - eu pe asta il folosesc, merge mereu si nu iti retine nici id-ul cand te cauta cineva, deci nu risti sa te trezesti ca te deranjeaza tot felul de. persoane