| Alexutzu25 a întrebat:

Spuneti un antivirus bun da gratis si am windows 7?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free, Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.

| WarriorInReserve a răspuns:

Kaspersky şi Avira.
Restul e can can.
Mai ales avast, care o suge rău la capitolul securitate. Îi faci bypass în 3 secunde.

| AlexAlex23 a răspuns:

Malaware sau AVG chiar Norton recomand Malaware scaneaza si sterge virusii! Foarte Bun.

| abdrei2012 a răspuns:

Avast

| raulwwe a răspuns:

Daca esti gamer foloseste Avira, e mai flexibil, il folosesti mai usor. Daca vrei ceva mai strict descarca AVG free sau Norton... Sper ca te-am ajutat.