| twyster90 a întrebat:

Stie careva cum sa fac ZP gratis? stiti voi zp de pe z8games la cross fire? am incercat sa dau la depozit la earn free zp si am dat pe sometrics sau cum era acolo si erau niste jocuri si de acolo nu stiu ce trebuie sa fac app am facut chestia aia cu survey take the best fast, fun and easy am facut jocul si nu a dat nica din cat zice acolo si am mai facut un joc da nu stiu cum am facut si a dat 240 zp da nu mai stiu cum am facut imi zice careva? cum sa fac zp rapid:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare
zp se poate procura cu hotspot sheld.acest program iti schimba ip de usa. dupa instalare dai la sometrics.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa iti pui adresa de e mail ca sa stie unde sati puna banii laughing

| nixy a răspuns:

Pai... unde sa pui bani aonim ( ca si eu is jucator de cross fire big grin