| sebyiacob735 a întrebat:

Stie cieva un program de facut rap, va rog?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Cum adica? vrei sa bagi cuvinte si ala sa-ti cante? sau cum? Dai din gura, cauti instrumental, iti iei virtualdj 8 si-ti inregistrezi vocea pe instrumental intr-un fisier.mp3
Nu-i mare lucru, iti trebuie voce si putin talent...
Daca stii ca nu te prea pricepi, nu-ti pune opera de arta pe net pana nu auzi parerile prietenilorwinking dar spune-le sa fie sinceri cu tine! Daca vezi ca incep sa rada e clara treabawinking am auzit multi 'rapperi' de asta ti-am scris asa laughing)