| VeniVidiVici a întrebat:

Stie cineva algoritmul pentru afisarea:
1 2
1 2 3
1 2 3 4
puncte puncte puncte
1 2 3 4 puncte puncte puncte n?(am scris puncte puncte puncte pentru ca TPU nu ma lasa sa scriu punctele normal)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E super easy :))
http://justpaste.it/ghw8

3 răspunsuri:
| VeniVidiVici explică:

Afisarea nu e asa asta e aia simpla si oricine a facut putina info stie afisarea e alta si eu am scris altcumva dar tot mi-a afisat pe TPU.

| VeniVidiVici explică:

Voi incerca sa rescriu poate afiseaza pe TPU cum trebuie:
1 2
1 2 3
1 2 3 4 cam asa dar linia verticala e dreapta(daca scrie ca si in intrebare inseamna ca TPU tot asa afiseaza)

| VeniVidiVici explică:

Stie cineva cum se numeste acest tip de afisare (stiu este pentru instructiunea for)?