| CoLoRsS a întrebat:

Stie cineva cat costa un telefon Samsung S8300 ultra touch la liber?
Dar la abonament?

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

1.219 lei mai putin de atat nu gasesti decat la abonament link: http://telefonultau.eu/products/Samsung-S8300-UltraTouch-Platinum-Red.html

7 răspunsuri:
| FallenB a răspuns:

Liber Cosmote : 1400 lei
Abonament Cosmote : poate sa ajunga si la un 1 leu cu un abonament foarte mare.
Te sfatuiesc sa nu iei de pe net ca iei teapa, te asigur...
Si aporopo, telefonul este foarte bun si are tot ce vrei, mai putin wireless, dar nu e un dezavantaj fiindca tot trebuie sa platesti pentru router :d

| Miяu a răspuns:

La liber in jur de 1358.27 LEI, iar la abonament. nu stiu

| Miяu a răspuns:

Depinde ce abonament...

| CoLoRsS explică:

Abonament la Cosmote!

| CoLoRsS explică:

Multumesc mult pentru raspunsul si pentru prezentarea ta DUDU.
M-a convins mai mult sa vreau acest telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 leu