| 123andrei a întrebat:

Stie cineva cat dureaza sa primesc un colet de la Buzau la Suceava si cat a platit respectivul care mi l-a trimis? SCZ CATEGORIA.

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

La comenzile online primesti a doua zi prin fan courier, urgent curier, etc.Transportul costa in functie de greutate.Pe site-urie astea transportul costa 12 lei, 20 lei depinde. Daca ai de primit ceva mic in jur de 20 lei.Deci cine ti-a trimis tie probabil a platit cam la fel.

| 123andrei explică:

Am uitat sa zic prin posta romanahappy

| taken a răspuns (pentru 123andrei):

S-ar putea sa dureze vreo 3 zile.Pretul la fel in functie de greutate.Te anunta postasul sau te poti duce chiar tu la posta (daca stii la care) si intrebi daca a venit un colet pe numele tau.Iti trebuie buletinul si bineinteles banii daca trebuie sa platesti, nu stiu ce ai de primit.

| 123andrei explică:

Dar daca am 15 ani pot sa trimit si eu un colet inapoi la Buzau?

| taken a răspuns (pentru 123andrei):

Nu stiu.Cred ca da.