| Mihai1994M a întrebat:

Stie cineva ce este programul OpenElement? am inteles ca este de creat site-uri web...stie cineva sa-mi spuna ceva despre el?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Da, este un program de creeat site-uri de tip WYSIWYG (what you see it's what you get) adica are modalitate pentru cod sursa si sa vezi live pagina generata. este pentru codat HTML, CSS si PHP. programul este gratis.

| Mihai1994M explică:

Si ce parere aveti despre el? este un program bun pentru crearea unui site? am vazut ca are acolo si o optiune pentru optimizarea SEO?:O