| vreau1alint a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu moove.ro? cand incerc sa intru pe site ajung la o pagina cu radio.

2 răspunsuri:
| Cirus a răspuns:

Am inteles ca nu mai merge. incearca sms-gratuite.ro happy faci cont si trimiti cate vrei in Orange, in cosmo ai 5 pe zi, poti sa si programezi la o ora sa se trimita mesajul happy

| Liolic a răspuns:

Http://www.computerica.ro/moove-ro-trimite-gratuit-10-sms-uri-pe-zi/

incearca asta
la mine tot imii apare radio dar daca acceses de pe google imi apare saitul careti trebuie