| Strumf a întrebat:

Stie cineva ceva jocuri cu Naruto pe PC?

12 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Nutongue

| thevilake a răspuns:

Naruto mugen 2007 === 2012. Daca vrei jocuri ca lumea iti iei un ps2 sau de preferat un xbox 360 pentru experienta online cu Naruto ultimate ninja storm 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! si eu il caut!

| 1234dany5 a răspuns:

Daca vrei poti juca pe facebook pokkie inja 2 social sau pe google alte jocuri cu naruto(naruto ninja in 2) in rest ceelelalte nu sunt pentru pc happy

| NakaTaka a răspuns:

Prietene in acest moment este
Naruto Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
Naruto Gekitou Ninja Taisen Special
Naruto Clash Of Ninja Revolution 3

| lucky_6605 a răspuns:

Naiteki kensei online

| Saya555 a răspuns:

Naruto Shippuden Gekitou Ninja Taisenhappy are grafia buna si aproape toate personajele importante

| 13524 a răspuns:

Nu sunt pentru pc

| andreiion a răspuns:

Jocuri sunt...este Naruto mugen 2008 2009 2010 2011 2012 cam atat daca vrei cu grafica mai buna iti un ps.

| fatasuperman a răspuns:

Daca ai xbox 360 si un gablu poti sal conectezi si joci cu controlul ala pe pc daca ai jocuri naruto, sper ca sti despre ce vorbesc

| TDG4Ever a răspuns:

Pokie Ninja, online.

| Iulian_Denys_1988 a răspuns:

Naruto shippuden ultimate ninja storm 3
Naruto shippuden ultimate ninja impact.
Funda?