| SebiCJK a întrebat:

Stie cineva codul de acces (deschidere a usii) la interfonul ELECTRA ELBE5?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Sunt milioane de combinatii la interfoane.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni asa ceva si este ilegal sa spargi codul interfonului, suni la apartamentul la care mergi si ti se va deschide, altfel vei fi acuzat ca intrii prin efractie ne avand cartelă si incercind combinatii, oricum esti vazut pe camerele video de pe hol sau de vecini, si poate chema politia.

| SebiCJK explică (pentru CristiDinBucuresti):

Trebuia sa mentionez ca locuiesc in scara cu interfonul cu pricina? Nu vreau sa intru sa fur, vreau sa stiu cum sa intru daca imi pierd cheile. Ce gandire.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SebiCJK):

Gasesti cartele pentru interfon la administratorul blocului, intreaba l.

| gabicoo a răspuns:

123456.

| carevaescu a răspuns:

Măi 'oțomanule laughing

| Dragobeta a răspuns:

Tu realizezi ca fiecare usa are alt cod? Altfele, la ce ar mai folosi sa fie inchisa daca toate ar avea acelasi cod?
Asta e una. A doua: vrei sa intri prin efractie? Renunta.