| aqodneuskwmeuxbsb a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa-mi virusez telefonul. Vreau sa-l schimb si asa o sa-mi cumpere parintii altul laughing nu vreau sa-l sparg ca o sa fie evident ca e cu intentie. Spuneti un site cu virusi sau ceva sa descarc dar ceva ce il rupe in doua laughing)

3 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Ai putea lucra ca sa iti iei tu altul, little fucker, apreciaza ce iti dau parintii.

| Atotstiutorul a răspuns:

Baga curent de la priza direct pe mufa mini usb pe care o ai asa il strici de tot il arzi si te faci ca nu stii de la ce e,

| serban57 a răspuns:

Virusi nu poti sa descarci asa simplu. Dar uite o metoda eficienta:
Instalezi custom recovery (caută pe playstore clockworkmod)
Intri in recovery-ul custom si format /system si /boot.
Succes garantat. Asa o sa-ti transformi telefonul intr-o cărămidă.