| vavitza a întrebat:

Stie cineva cum dezactivez "Navigare fara urme" din Opera? Am apasat Ctrl_Shift+N si mi s-a activat. Eu vreau sa am aceasta functie dezactivata. Ma poate ajuta cineva? Dau funda la cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Twatwaffle a răspuns:

Daca inchizi fereastra sau tabul deschis in " Navigare fara urme ", Opera o sa revina la navigarea normala. Trebuie sa ii ceri tu ( prin CTRL+SHIFT+N ) sa devina tab/window privat. Deci doar inchizi si intri din nou. Ca sa-l inchizi poti folosi CTRL+SHIFT+Q.