| Shrek32154 a întrebat:

Stie cineva cum pot face memeuri? (cum mai pot face)
pentru ca rage maker nu mai merge nu stiu de ce...
Intru pe site si zice : "Pagina vă cere să confirmați că doriți să o părăsiți - datele introduse ar putea fi pierdute."
Ma pune sa dau sa raman pe pagina sau sa parasesc pagina...
Eu nu am dat asa ceva si nu vreau sa ies de pe pagina si el ma intreaba daca vreau sa plec x-(.
Daca dau paraseste pagina ma da back iar daca dau ramai pe aceasta pagina se vede pagina alba... Funda

3 răspunsuri:
| Shrek32154 explică:

A si nu veniti cu sugestii de cheseburger ca nu ma descurc e mai belea ragemaker pentru ca m-am obisnuit cu el

| Micsku_Adam_1994 a răspuns:

Functioneaza perfect aici. Incearca cu un alt browser.

| Vanghele_Madalina_1986 a răspuns:

Imi vreau facebook inapoi imi vreau pagina mea inapoi cum era pagina de facebook.