| MateiStef a întrebat:

Stie cineva cum pot face un buton de suport pentru un site in HTML? Gen sa pun in josul paginii o casuta cu mailul si inca o caseta unde sa puna informatii. Dupa sa imi vina mie pe mail.

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Html nu e un limbaj de programare sa poti face altfel de functionalitati. Considera sa introduci un limbaj de programare un php spre exemplu.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de mai mult decat html.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stackoverflow

| norocbun a răspuns:

Nu poti doar HTML, ai nevoie de un server care sa trimita emailul pentru tine. Poate cel mai simplu e sa inveti PHP.