| cumdc a întrebat:

Stie cineva cum pot lega o boxa direct din difuzorul unui telelefon am vazut acum cativa ani la cineva si stiu ca merge dar nu si cum sa fac asta am un telefon cu difuzoru ars si nu am ce face cu el si m-am gandit sa-i pun o boxa sau un difuzor mai mic

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Mai bine îl duci la reparat dacă chiar vrei să funcționeze din nou difuzorul.

| bisebi a răspuns:

Cauta un diy sa iti faci boxa portabila cu o placuta de 5 dolari din china si da-i bataie