| pisicutzarea666 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa blochez telefonul cu codul de securitate? Cand ii dau sa s blocheze se blocheaza o data dupa care daca bag codul si in inchid nu se mai blocheaza cu cod.straight faceAM un lg kp502, va rogh frumospuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| misskitty a răspuns:

Nu stiu exact, dar poate ai bagat cod de tastatura.codul de telefon ti-l cere de fiecare data cind deschizi telefonul

| Demo8k a răspuns:

Si eu am un lg kp500, dar la mine nu se poate. E exact cu spui si tu.
Deci presupun ca lg seria kp nu are aceasta optiune.